VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse


Kriterijai Work and Travel USA pretendentams

 
"Work and Travel USA" programai galite pretenduoti, jei atitinkate šiuos kriterijus*:
    Studento statusas:
Nuolatinių studijų universiteto ar kolegijos Lietuvoje studentas/ė, įskaitant baigiamojo kurso (tik jei studijuosite ir pavasario semestre).
    Amžius:
   nuo 18 iki 25 metų - bakalauro studijose (gali pretenduoti ir 26 - 28 / 30 m. studentai, tik pokalbiui dėl vizos į JAV ambasadą seka jiems bus individuali); 

  
iki (bent) 28 metų - magistro ar vientisosiose studijose;
   vyresni kaip 28 metų studentai pretenduoti galėtų, Centrui atsiklausus programos sponsoriaus ir / ar JAV ambasados, pokalbiui dėl vizos į JAV ambasadą seka būtų individuali.

     
Anglų kalba: suprantate ir susikalbate bent vidutiniu lygiu.
     Vakcinacija nuo COVID-19 (pilna, įskaitant stiprinančiąją dozę) prieš kreipiantis JAV vizos (vasaris - birželis) ir prieš skrydį į JAV (gegužė - liepos pradžia).

(*) Aukščiau pateikti JAV ambasados Lietuvoje kriterijai "Work and Travel USA" (WT) programos pretendentams, studijuojantiems Lietuvoje. Ambasada gali patikslinti kriterijus.

(*) Galime pretendentais priimti (padėti tvarkyti visus reikiamus programai dokumentus) ir šiek tiek (nedidelį skaičių) Lietuvos piliečių, kurie visą studijų ciklą (kelerius metus) studijuoja (Full-Time / nuolatinėse studijose universitete ar kolegijoje) kitoje šalyje (išskyrus JAV). JAV ambasadų kitose šalyse kriterijai (bent dėl amžiaus) "Work and Travel USA" programos pretendentams gali šiek tiek skirtis. Kai gausime būtiną DS-2019 formą, kreiptis dėl J-1 vizos vertėtų į JAV ambasadą toje šalyje, kur studijuojate. Kreiptis dėl J-1 vizos į JAV ambasadą Lietuvoje galima būtų, jei ambasada leis, individualia seka.

 

 

Atvaizdis
Skambinti
El.paštas