VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse


Kriterijai Work and Travel USA pretendentams

 
"Work and Travel USA" 2020 m. vasaros programai galite pretenduoti, jei atitinkate šiuos kriterijus*:
    Studento statusas:
Nuolatinių studijų universiteto ar kolegijos Lietuvoje studentas/ė, įskaitant baigiamojo kurso (tik jei studijuosite ir 2020 m. pavasario semestre).
    Amžius: nuo 18 iki 25 metų - bakalauro studijose, iki (bent) 28 metų - magistro ar vientisųjų studijų studentams (dėl vyresnių kaip 28 metų turėtume atsiklausti programos sponsoriaus, JAV ambasados).

     
Anglų kalba: suprantate ir susikalbate bent vidutiniu lygiu. 

(*) Aukščiau pateikiame JAV ambasados Lietuvoje kriterijus "Work and Travel USA" 2020 m. programos pretendentams, studijuojantiems Lietuvoje. Ir baigiamojo kurso studentus galėsime registruoti į JAV ambasadą Vilniuje pokalbiams dėl vizos 2020 m. į vasaros "Work and Travel USA" programą.

(*) Galime pretendentais priimti (padėti tvarkyti visus reikiamus programai dokumentus) ir šiek tiek (nedidelį skaičių) Lietuvos piliečių, kurie visą studijų ciklą (kelerius metus) studijuoja (Full-Time / nuolatinėse studijose universitete ar kolegijoje) kitoje šalyje (išskyrus JAV). JAV ambasadų kitose šalyse kriterijai (bent dėl amžiaus) "Work and Travel USA" programos pretendentams gali šiek tiek skirtis. Kai gausime būtiną DS-2019 formą, kreiptis dėl J-1 vizos vertėtų į JAV ambasadą toje šalyje, kur studijuojate. Išimties tvarka galima būtų kreiptis dėl J-1 vizos į JAV ambasadą Lietuvoje.

 

 

Atvaizdis
Skambinti
El.paštas