VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse


VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras

Centro vadovas Pranas Brūzga turi jau daugiau kaip 27 metų darbo patirtį su "Work and Travel USA" ("Dirbk ir keliauk JAV") programa ir kitomis JAV kultūrinių mainų (Exchange Visitor) programomis.

Programų koordinatorės Kristina, Rasa, Asta, Laura, Ieva taip pat turi didelę darbo patirtį su "Work and Travel USA" / WT ("Dirbk ir Keliauk JAV") programa ir / ar pačios dalyvavo programoje. Nuo spalio pradžios į mūsų komandą prisijungs ir Ieva, ką tik grįžusi iš JAV po WT 2022 m. programos, dalyvavusi WT programoje net ir 2021 m. pandemijos metais (kai teko vykti dėl J-1 vizos net į JAV ambasadą Meksikoje!).

Mūsų patirtis padeda teikti kokybiškas paslaugas mūsų klientams. Stengiamės ir stengsimės, kad kuo daugiau studentų ir jaunimo iš Lietuvos sėkmingai galėtų pasinaudoti savo gyvenimo šansu iš arčiau pažinti Jungtines Amerikos Valstijas bei kitas pasaulio šalis, dalyvaudami darbo praktikos arba studijų programose. Tikime, kad šios programos padeda pasaulio tautų ir šalių geresniam tarpusavio pažinimui ir taikiam bendradarbiavimui.

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą!


Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras "Instagram":
https://www.instagram.com/lithuanianworldcenterwesa/ 

Atvaizdis
Skambinti
El.paštas