VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse


Work and Travel USA
!
Dirbk ir keliauk JAV!

Programa TIK STUDENTAMS!

Programa "Work and Travel USA" - itin gera galimybė studentams iš arti pažinti JAV žmones, kultūrą, gamtą, įgyti naujų draugų, parsivežti daug įspūdžių, kurie liks ilgam.
Apie 100.000 programos "Work and Travel USA" dalyvių per metus iš daugelio pasaulio šalių  dirbdavo ir keliaudavo JAV po kelis mėnesius savo vasaros atostogų laikotarpiu. "Work and Travel USA" ("Summer Work Travel") programa JAV vykdoma jau daugiau  kaip 50 metų.
Kol esi studentė / studentas - nepraleisk progos sudalyvauti ir Tu!

Dar registruojame į 2022 metų vasaros "Work and Travel USA" programą, bet LAIKAS "spaudžia" - reikia registruotis DABAR.

"Work and Travel USA" programoje vietų (dalyvių) skaičius griežtai ribotas. "WT-Self" (kai studentai savarankiškai gauna iš JAV firmos darbo pasiūlymą) paraiškų priėmimas baigiamas anksčiau (lyginant su WT-Premium - darbo pasiūlymas iš programos rengėjo / sponsoriaus), nes WT-Premium firmos ir darbo pasiūlymai jau yra aprobuoti, o WT-Self firmos ir darbo pasiūlymo vertinimas gali trukti kelias savaites.

Pretendavimo į „Work and Travel USA“ programą procesai trunka kelis mėnesius (https://lwc-wt.lt/wtusa/seka/). Ilgiau atidėliojant pretendavimo veiksmų pradžią, būtų rizika nespėti, netilpti į programos kvotas, ypač – į „WT-Self“.

Užsiregistravusieji mūsų Centre į „Work and Travel USA“ programą gali ieškotis darbo savarankiška komunikacija su JAV darbdaviais (pasinaudodami dideliu sąrašu firmų JAV, kurios ankstesniais metais priėmė WT dalyvius - sąrašą pateikiame mūsų Centro Klientų sektoriuje). Gavę darbo pasiūlymą tokiu būdu (savarankiška komunikacija), gali tapti programos varianto "WT-Self" pretendentais / dalyviais.
„Work and Travel USA“ programos varianto "WT-Self" vietos užpildomos greičiausiai (pagrindiniai vietų limitai gali būti užpildyti jau sausio mėn. - vasario pirmoje pusėje), tad norintiems pretenduoti į "WT-Self" vietas, labai rekomenduotina registruotis mūsų Centre kuo anksčiau.

Užsiregistravusieji taip pat informuojami apie planuojamas „WT-Premium“ programos varianto atrankas. Programos mokestis „WT-Premium“ yra šiek tiek didesnis, priklauso nuo partnerių JAV. Tačiau esminis privalumas branginantiems laiką - nereikia siuntinėti laiškų šimtams JAV firmų, laukti atsakymų (nusiteikiant, kad daugelis firmų nieko neatsakys), susirašinėti su atsakiusiomis firmomis. Anksčiau besiregistruojantys į „WT-Premium“ gali sutaupyti - būna nuolaida nuo standartinio programos mokesčio tarifo.

JAV ambasados Lietuvoje informacija, aktuali „Work and Travel USA“ 2022 m. programai:
     WT programai (darbui JAV) ribos – tarp gegužės 2 d. ir rugsėjo 15 d. (neviršijant 4 mėn.);
     2021 - 2018 m. m. gavusiųjų J-1 vizą dokumentus Centras pristatys į JAV ambasadą (tikėtina, kad jiems nereikės vykti į pokalbį ambasadoje, reikės tik sumokėti naują vizos mokestį ir pateikti dokumentus per Centrą);
     pretenduojant JAV J-1 vizos, reikės pateikti vakcinacijos (nuo COVID-19) patvirtinimą.
Daugiau aktualios informacijos teikiame užsiregistravusiems
.

Nuo 2021 m. lapkričio 8 d. į JAV leidžiama atvykti vakcinuotiems asmenims ir iš Europos (įskaitant Lietuvą), JAV ambasada Lietuvoje gali forminti vizas 2022 m. “Work and Travel USA” programos pretendentams. Tad tikimės, kad 2022 m. vasaros “Work and Travel USA” programoje galės dalyvauti daug daugiau mūsų studentų, nei 2020 m. vasarą (vykusių į JAV po 2 savaičių Turkijoje, Serbijoje, Kipre ar kitoje ne Šengeno zonos šalyje) ir 2021 m. vasarą (vykusių į JAV po 2 savaičių Meksikoje).

Jei svarstote, ar verta dalyvauti programoje "Work and Travel USA":
     peržvelkite mūsų spalio 26 d. Zoom renginio įrašą: https://us.lwc-wt.lt/data/files/20211026_WTUSA_Recording.mp4 (iki 43:30 min. – Centro informacija, nuo 43:30 min. - 2021 m. ir 2019 m., mūsų WT programos dalyvio Arno patirtis, atsakymai į klausimus);
     pažiūrėkite 2021 m. WT dalyvio Kristijono, dirbusio „Southwestern Advantage", video „My Summer in USA 2021": https://youtu.be/mpdwsvnQe5s ;
     pažiūrėkite videofilmą („Arena HD TV“) su mūsų „Work and Travel USA“ dalyvių įspūdžiais:
https://www.youtube.com/watch?v=M1PzPRKAnOM&feature=youtu.be .
;

    
perskaitykite informaciją šios mūsų svetainės puslapiuose;
     peržiūrėkite kitų programos dalyvių video bei foto įspūdžius ("YouTube" - dar 3 video nuorodos - šio puslapio "meniu" dešinėje ar žemiau, kt., "Facebook");
     pasikalbėkite su tais, kas jau dalyvavo „Work and Travel USA“ programoje.

 

Kodėl į „Work and Travel USA“ verta per mūsų Centrą

Kriterijai programos pretendentams
Daug darbo pasiūlymų JAV!  
Planuotinos investicijos Work Travel USA programai

Mūsų Instagram: https://www.instagram.com/lithuanianworldcenterwesa/Atvaizdis
Skambinti
El.paštas