VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse

 

Work and Travel USA 2019! 
Dirbk ir keliauk JAV 2019 m. vasarą!

Programa TIK STUDENTAMS!

Dar yra šiek tiek galimybių į 2019 m. vasaros "Work and Travel USA" programą "WT-Premium" programos variante - jei skubiai registruositės vienai iš paskiausių "WT-Premium" atrankų (kurias rengia mūsų partneriai JAV), prašom skubiai rašyti: Laura@lwc-wt.lt .

Savarankiškai gavusiems darbo pasiūlymą iš JAV ("WT-Self" programos variantui) šiuo metu laisvų vietų 2019 m. vasarai nebeturime. Tikimės, kad dar šiek tiek "WT-Self" vietų gautume kovo pabaigoje - balandžio mėnesį. Pageidaujančius būti įtrauktais į "laukimo sąrašą" "WT-Self" programos variantui, prašom rašyti: wt@lwc-wt.lt .  

Programa "Work and Travel USA" - itin gera galimybė studentams iš arti pažinti JAV žmones, kultūrą, gamtą, įgyti naujų draugų, parsivežti daug įspūdžių, kurie liks ilgam.
Apie 100.000 programos "Work and Travel USA" dalyvių iš daugelio pasaulio šalių kasmet po kelis mėnesius dirba ir keliauja JAV.
Kol esi studentė / studentas - nepraleisk progos sudalyvauti ir Tu!
Jei svarstai, ar verta - perskaityk informaciją šioje svetainėje, peržiūrėk programos dalyvių video bei foto įspūdžius ("YouTube", "Facebook", kt.), pasikalbėk su tais, kas jau dalyvavo.

Kodėl į „Work and Travel USA“ verta per mūsų Centrą

Kriterijai programos pretendentams
Daug darbo pasiūlymų JAV!  
Planuotinos investicijos 2019 m. Work Travel USA programaiAtvaizdis
Skambinti
El.paštas