VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse

Laiko atvykimui į Vilniaus ar Kauno biurą rezervavimas

Jeigu Jums reikia atvykti (pateikti dokumentus pretendavimui dėl J-1 vizos, kuriuos Centras perduos į JAV ambasadą) arba jeigu Jūs pageidaujate atvykti pokalbiui / konsultacijai / registracijai, prašome Jus iš anksto rezervuotis laiką atvykimui į PLPSUC Vilniaus arba Kauno biurą (https://lwc-wt.lt/contact/). Tą padaryti galite pildydama/s šiame puslapyje žemiau pateiktus laukelius:


A) Registracijai į "Work and Travel USA"programą:
Nebūtina atvykti į biurą - registracijos veiksmus galite atlikti per nuotolį: 
    jei per mūsų Centrą dalyvavote WT programoje 2017 - 2019 m.m. arba pretendavote į WT programą 2020 m. vasarai ar 2021 m. vasarai - prašome susisiekti el. paštu su Jums artimiausiu mūsų biuru ( https://lwc-wt.lt/contact/
);
     jei studijuojate Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje (ar kitur toliau nuo Vilniaus, Kauno) - prašome susisiekti su mūsų Kauno biuru el. paštu: wt@lwc-wt.lt ;
     pandemijos laikotarpiu - ir jeigu studijuojate Vilniuje, Kaune, pirmąkart pretenduojate į WT programą - prašome susisiekti el. paštu su Jums artimesniu / patogesniu mūsų biuru (https://lwc-wt.lt/contact/).

Atvykstant į biurą (Jums skirtu laiku), prašome turėti:
1) pasą arba asmens tapatybės kortelę;
2) pažymą iš universiteto / kolegijos (kad esate nuolatinių studijų studentas/ė) arba galiojantį Lietuvos studento pažymėjimą (LSP)
.

B) Jeigu Jums reikia atvykti į mūsų biurą (pateikti dokumentus pretendavimui dėl J-1 vizos, kuriuos Centras perduos į JAV ambasadą):
Atvykstant į biurą (Jums skirtu laiku), prašome turėti
Centro nurodytus dokumentus.

Jei paskirtu laiku atvykti negalėsite, prašome informuoti mus - telefonu ar el. paštu atitinkamai Vilniaus arba Kauno biurą (https://lwc-wt.lt/contact/). 

Atvaizdis
Skambinti
El.paštas