VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse

JAV 2020 metų įspūdžių - prisiminimų konkurso nuostatai: 


Konkursui priimamos fotonuotraukos, laikotarpiu nuo 1995 m. iki 2020 m. fotografuotos Jungtinėse Amerikos Valstijose „Work and Travel USA“ ar kitos JAV programos dalyvių ar jų artimųjų (programos metais būnant ar / ir vėlesniais metais keliaujant po JAV). 

Konkurso eiga (datos nurodytos įskaitytinai):
    nuo 2020-12-01 d. iki 2020-12-17 d. fotonuotraukos priimamos el. paštu:
Rasa@lwc-wt.lt ;
    nuo 2020-12-07 d. iki 2020-12-18 d. fotonuotraukas Centras įkelia į „Facebook“ paskyrą;
    nuo 2020-12-07 d. iki 2020-12-28 d. 12:00 val. (Lietuvos laiku) fotonuotraukas Centro „Facebook“ paskyroje vertina visi besidomintys {skaičiuojami teigiami vertinimai („Like“ / „Patinka“ ir „Share“ / „Dalintis“)}.

  2020-12-28 d. popiet Centras paskelbs konkurso prizininkus savo „Facebook“ paskyroje, „Instagram“ paskyroje ir Centro interneto svetainės puslapyje. 

Iš vieno asmens konkursui priimama 1 - 7 fotonuotraukos.
Kartu su kiekviena fotonuotrauka prašome pateikti (el. paštu: Rasa@lwc-wt.lt ) ir:
  fotonuotraukos pavadinimą ir / ar su ja susijusį prisiminimą;
  Jūsų vardą, pavardę ar bent vardą;
  Jūsų kontaktus (e-pašto adresą ir telefono Nr.).

Konkurse nebus skelbiami koliažai iš dviejų ar daugiau fotonuotraukų, taip pat fotonuotraukos, nesiderinančios (Centro nuomone) su etikos, dorovės normomis. Centras pasilieka teisę neįskaičiuoti balsų, kurių kilmė ar skaičiai Centrui keltų abejones dėl sąžiningos konkurencijos principų laikymosi.

Septynias daugiausiai teigiamų vertinimų Centro „Facebook“ paskyroje surinkusias fotonuotraukas apdovanosime prizais, priminsiančiais JAV – aromatinga kava „New York“ ir amerikietiškais saldainiais „Reese’s Peanut Butter Cups“. Vienam asmeniui gali būti skiriamas tik vienas (ne daugiau) prizų komplektas. Centras susisieks su prizininkais asmeniškai dėl prizų atsiuntimo į artimesnį paštomatą Lietuvoje. 

Asmenys, teikdami fotonuotraukas konkursui:
     patvirtina, kad susipažino su Centro Privatumo politika (
http://www.lwc-wt.lt/privacy/), įskaitant dalį „Dėl Įstaigos (...) „Facebook“ paskyroje kaupiamų duomenų su fotonuotraukomis (...)“;
     sutinka, kad konkursui pateiktas/us fotonuotraukas Centras gali (neatlygintinai) naudoti Centro informaciniams, reklaminiams tikslams.

.

 

Atvaizdis
Skambinti
El.paštas