VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse

Laimėkite NEMOKAMĄ programą „Work and Travel USA“!


Studente, dar nebuvai JAV su „Work and Travel USA“ programa, bet norėtum? Gali laimėti NEMOKAMĄ programą (su BILIETAIS į JAV ir atgal, kt.) 2022 m. vasarai!

Ambassadors Fund for Summer Work Travel Scholarship - https://www.swtscholarships.org/lithuania !

Paraišką pateikti reikia IKI GRUODŽIO 1 d.! 

Laimėtojams, atrinktiems JAV ambasados ir programos rengėjo (sponsoriaus) InterExchange, iš JAV Valstybės Departamento fondo bus kompensuotas programos mokestis, JAV vizos mokestis, nupirkti bilietai į JAV ir atgal!!

Laimėjimo vertė – apie 2000 - 2500 JAV dolerių (USD), įskaitant programos „WT-Premium“ mokestį (apie 1200 USD), bilietų į JAV ir atgal kainą (apie 1000 USD), kelionės iš JAV atvykimo oro uosto iki priimančios JAV firmos-darbovietės vertę, kt.

Laimėtojai (bent 10 studentų iš Lietuvos, pretenduosiančių programai per mūsų Centrą) gaus „WT-Premium“ darbo pasiūlymą InterExchange sponsoriaus Job Placement sistemoje: https://app.interexchange.org/cooperators/29706c28/job_listings (tai – vieša nuoroda su pagrindine informacija; firmų pavadinimus ir daugiau informacijos sistemoje mato studentai po registracijos per mūsų Centrą). Laimėtojams InterExchange rekomenduos JAV firmas-darbovietes, kurios priims daugiau studentų iš įvairių šalių, įskaitant Ambassadors Fund for SWT laimėtojus iš kitų šalių (Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Bulgarijos, Estijos, Latvijos, Sakartvelo, Slovakijos, Ukrainos) – kur bus daugiau galimybių dalyviams bendrauti ir su amerikiečiais, ir su skirtingų šalių, tautybių jaunimu.

Jei studentai, kurie bus paskelbti (2022-01-25 ar netrukus po to) Ambassadors Fund for Summer Work Travel Scholarship laimėtojais, bus (lapkričio – sausio mėn.) sumokėję mūsų Centrui programos mokesčio dalį registravimui InterExchange Job Placement sistemoje, ir priims darbo pasiūlymą iš InterExchange rekomenduotos JAV firmos-darbovietės, Centras grąžins sumokėtą programos mokesčio dalį.

Nepraleiskite savo šanso! Laiku (iki 2021-12-01) užpildykite paraišką https://www.swtscholarships.org/lithuania Apply Now“ (Docs.Google formoje).

Paraiškos (https://www.swtscholarships.org/lithuania Apply Now“) 3-čiame puslapyje į klausimą „Have you registered for the Summer Work Travel program with an agency in your country of residence?“ atsakius „Yes“, į po jo esančio klausimo „If you answered „Yes“ to the above question, which agency ...“ atsakymo laukelį prašytume įrašyti - Lithuanian World Center for Work Experience and Studies Abroad.

 

Atvaizdis
Skambinti
El.paštas