VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras
Work and Travel! Darbo praktikos, studijos JAV ir kitose šalyse

Studijos JAV:

Vidurinėje mokykloje su J-1 viza - "USA High School Program":
"USA High School Program"
– galimybė 15-18 metų amžiaus moksleiviams mokytis JAV vidurinės mokyklos 9-12 klasėje su JAV "J-1" viza vienerius mokslo metus arba vieną semestrą. 
Dalyvauti programoje gali būti Lietuvos vidurinių mokyklų moksleiviai, kurie:
   dar nėra mokęsi Lietuvos mokykloje daugiau kaip 11 metų (neįskaitant vaikų darželio parengiamosios klasės) ir dar nebus baigę vidurinės mokyklos atvykdami į JAV;
   ne jaunesni kaip 15 metų ir bus ne daugiau kaip 18,5 metų atvykstant į JAV;
   dar nėra mokęsi JAV mokykloje semestrą ar ilgiau (su "J-1", "F-1" ar kita JAV viza);
   gan gerai moka anglų kalbą;
   gerai mokosi Lietuvoje;
   turi savarankiškumo, sugebėjimo adaptuotis naujoje aplinkoje savybių;
   turi gerą motyvaciją mokytis JAV mokykloje akademinius metus arba semestrą.
Programos mokestis (įeina draudimas) - apie 6000 JAV dolerių (programos mokestis dviems semestrams ir vienam semestrui nedaug tesisiskiria).

Vidurinėje mokykloje su F-1 viza:
Vieneri mokslo metai (Tuition Fee) gali kainuoti nuo 15.000 - 20.000 USD. Su "F-1" viza moksleivis/ė gali mokytis vidurinėje mokykloje JAV nuo semestro iki keleriių mokslo metų.

Community College (2 metų studijos):
Leidžia sutaupyti siekiant bakalauro laipsnio JAV. Po 2 metų tie, kas gerai mokėsi 2 metus Community College, gali toliau tęsti studijas universitete / koledže (kreditai ar jų dalis gali būti įskaitoma į bakalauro studijų programą). Metai Community College paprastai kainuoja ženkliai pigiau nei metai universitete / koledže. 

Community College studijos, kartu baigiant vidurinę mokyklą):
JAV Vašingtono valstijoje (JAV Šiaurės vakaruose) keletas Community College, su kuriais bendradarbiauja mūsų partneriai JAV, siūlo galimybę vyresnių klasių moklleiviams baigti vidurinė mokyklą, kartu studijoijant ir dalį programos pagal Community College studijų programą (dalis kreditų įskaiotoma į Community College studijų programą). Tokia galimybė leistų sutaupyti tėvams moksleivių, planuojančių po vidurinės mokyklos JAV siekti aukštojo mokslo diplomo JAV. 

Bakalauro studijos JAV:
Mūsų partneriai JAV bendradarbiauja su JAV su kai kuriais universitetais ir koledžais JAV, kurie studentams iš užsienio suteikia ženklią nuolaidą (JAV vadinamą stipendija / sholarship) mokesčiui už studijas (Tuition Fee), apgyvendinimą ir maitinimą. Tokia galimybė per ketverius studijų leistų sutaupyti keliasdešimt tūkstančių JAV dolerių.

Magistro studijos JAV:
Mūsų partneriai JAV bendradarbiauja su JAV su kai kuriais universitetais ir koledžais JAV, kurie studentams iš užsienio suteikia ženklią nuolaidą (JAV vadinamą stipendija / sholarship) mokesčiui už studijas (Tuition Fee), apgyvendinimą ir maitinimą.

Jeigu moksleivis/ė ar studentas/ė (Jūs ar Jūsų dukra / sūnus) norėtumėte pretenduoti studijoms JAV, prašom atsiųsti elektroniniu paštu Pranas@lwc-wt.lt informaciją apie mokymąsi dabar Lietuvoje / Europoje (mokykla, klasė, universitetas / kolegija, kt.).


Atvaizdis
Skambinti
El.paštas